Bendraukime

Pasaulis susiduria su dar neregėtu mūsų laikmečio iššūkiu, kuris neabejotinai skaudžiai palies ir Lietuvą, gal ir mūsų parapiją. Ypač dabar reikalinga nuoširdi, bendra mūsų visų malda, rūpestis vieni kitais. Nežinome, kiek laiko būsime priversti užsidaryti, atsiriboti nuo mums įprasto gyvenimo. Todėl kaip niekad svarbus bendrystės jausmas, konkreti pagalba stokojantiems ar negandas patiriantiems žmonėms. Todėl kviečiame parapijiečius aktyviai reaguoti į kaiminystėje gyvenančių ar pažįstamų parapijiečių bėdas, dažniausiai nebylų pagalbos šauksmą. Ragintume dalintis jūsų pastebėjimais, siūlyti įvairias iniciatyvas elektroniniu paštu, telefonu arba mūsų naujame socialinaime puslapyje https://www.facebook.com. Savo ruožtu klebonas ir parapijos taryba, pasitelkdama kitus aktyvius parapijiečius, visapusiškai stengsis patarti, konkrečiai padėti ištikus bėdai.

Monsinjoras Edvardas Rydzikas

pagrindine baznycios  foto retush.jpg