Zamówienie Mszy Św. Wsparcie

Jesteśmy bardzo wdzięczni za każde otrzymane od państwa wsparcie.

Parafię Św. Stanisława w Rzeszy możecie wesprzeć w sposób:

Przelewając osobistą ofiarę na konto parafii:

RIEŠĖS ŠV. VYSK. STANISLOVO PARAPIJA

Banko sąskaitos nr.: LT757300010077380844

Dając ofiarę na tacę podczas Mszy Świętej lub zanosząc do zakrystii;

Wspierając nas zgodnie z ustawą o wsparciu i działalności charytatywnej Republiki Litewskiej, przeznaczając 1,2% podatku dochodowego od osób fizycznych płaconego na państwo.

Przypominamy, że zgodnie z ustawą o wsparciu i działalności charytatywnej Republiki Litewskiej każdy obywatel Litwy może przeznaczyć do 1,2% podatku dochodowego od osób fizycznych zapłaconego państwu w ubiegłym roku na wybraną organizację. Jeśli nie skorzystasz z tego prawa, pieniądze pozostaną w budżecie państwa i zostaną wykorzystane według uznania państwa.

Wsparcie do naszej parafii można przenieść:

Drogą internetową wypełniając Formularz FR0512 (wersja 4) za pośrednictwem EDS (elektroniczny system deklaracj) lub wypełniony formularz wniosku FR0512 wręczając bezpośrednio pracownikowi działu terytorialnego, wg. miejsca zamieszkania, Państwowej Inspekcji Podatkowej; lub wypełnioną formę wysłać do działu terytorialnego Inspekcji Podatkowej wg miejsca zamieszkania; lub przynieść do zakrystii.

Zamówienie Mszy Świętej

Zamówić Mszę Świętą możecie zapełniając formę kilka dni przed planowanym odprawieniem Mszy Św.

Wsparcie 1,2% podatku dochodowego

Wsparcie do naszej parafii można przenieść:

pagrindine baznycios  foto retush.jpg
Parama: About Us